Koninklijke Knutseltips 

Hier vind je informatie voor het maken van gezellige vlaggenlijnen en kleurrijke armbandjes, broches en haarfrutsels. Ook leer je hoe je zelf blikken voor achter je fiets maakt (Luilakken!!) en krijg je tips om je fiets het mooist te versieren!

Appeltjes van Oranje kinderspeurtocht bij de Oranjevijver

Rond de vijver op de Oranjelaan kun je van 22 april tot en met 6 mei een aantal opdrachten vinden. Als je alles goed oplost kun je een woord vormen. Je stuurt ons een mailtje met de oplossing, je adres en een leuke foto. Wij brengen dan na de meivakantie een klein cadeautje langs!

Koninklijke wandel- en fietsroutes

Door Doorn en Langbroek (ook E-bike) - ongeveer 40km

12 km door Bornia

8 km door Bornia

door bos en dorp van 7,5 kilometer

van 4 km rond de Bergse Bossen

Bornia en Heidestein van 12 km

heden en verleden 12 km

van 8 kilometer

met open ogen door Driebergen 6 km